فروش ساده تر ، بدون نیاز به برنامه نویس!

برای فروشگاه اینستاگرامی خود در چند دقیقه یک فروشگاه زیبا و حرفه ای راه اندازی کنید. این فروشگاه برای نمایش در موبایل و کامپیوتر بهینه شده است. مشتریان شما می تواند به صورت آنلاین از شما خرید کنند ، هزینه ارسال سفارش طبق تعاریف شما محاسبه و به مشتری نمایش داده می شود. مشتری می تواند  سفارش خود را آنلاین پرداخت کند و در هر زمان از وضعیت سفارش خود و روند ارسال آن اطلاع پیدا کنند.

پرداخت آنلاین

مشتریان می توانند هزینه سفارش خود را طبق نظر شما به صورت آنلاین یا پرداخت در محل بپردازند. اگر در مواردی نیاز بود سفارش مشتری را لغو کنید و پول او را برگشت بزنید این کار در چند ثانیه و با یک کلیک قابل انجام است !

مدیریت ارسال سفارشات

شما می توانید برای مناطق اطراف خود یک هزینه ارسال در نظر بگیرید و برای ارسال به سایر نقاط شهر یک هزینه دیگر و هزینه ارسال به شهرهای دیگر را جداگانه در نظر بگیرید. هزینه ارسال در فرآیند سفارش به مشتری نمایش داده می شود.

پنل فروش

پنل فروش از ستون هایی تشکیل می شود که شما ساخته اید مثلا کافیست 3 ستون منتظر واریز ، واریز شده ، ارسال شده بسازید و هر چت مشتری را در یکی از این ستون ها قرار دهید. در پایان روز به یک نگاه به پنل متوجه می شوید چه کسانی واریزی داشته اند و …

یک فروشگاه کاملا حرفه ای!

محصولات با سایز و رنگ مختلف

در فروشگاه ریپلای می توانید بر هر محصول سایزهای یا رنگ های مختلف مشخص کنید ، هر رنگ یا سایز می تواند قیمت ، موجودی و یا تخفیف منحصر به فرد خود را داشته باشد.

مدیریت موجودی محصولات

اکثر فروشگاههای اینستاگرامی دائما با مشتریانی مواجه هستند که محصولاتی را می خواهند که دیگر موجود نیست ، شما می توانید برای محصول خود یک موجودی تعریف کند تا به محض اتمام آن محصول به صورت خودکار غیرفعال شود و دیگر مشتریان امکان سفارش آن را نداشته باشند.

تخفیف های ساده و شگفت انگیز

در فروشگاه ریپلای می توانید برای هر محصول یک تخفیف ساده مشخص کنید یا می توانید تخفیف های شگفت انگیز بسازید.تخفیف شگفت انگیز دارای زمان محدودی است و مشتری با دیدن چنین تخفیفی رغبت بیشتری به خرید پیدا می کند.

یک سایت فروشگاهی کامل

فروشگاه با آدرس اختصاصی

تمام فروشگاههای ریپلای دارای یک آدرس رایگان به صورت conect.ir/yourname هستند اما شما می توانید از آدرس سایت اختصاصی خود برای فروشگاه اینستاگرامی خود استفاده کنید.

فروشگاه با ظاهر اختصاصی

انتخاب رنگ بندی و طرح فروشگاه کامل به سلیقه شما بستگی دارد و ریپلای به شما امکان می دهد از رنگ ها و ظاهر مورد علاقه خود برای فروشگاهتان استفاده کنید.

اطلاع رسانی پیامکی

در مواقعی که مشتری هزینه سفارش را پرداخت می کند و یا شما سفارش مشتری را برای او ارسال می کنید ریپلای به مشتری با ارسال پیامک اطلاع رسانی می کند. شما می توانید متن این پیامک ها را خودتان مشخص کنید.

به دایرکت های مشتریان تیمی پاسخ دهید!

با ریپلای می توانید به صورت تیمی و گروهی به دایرکت های مشتریان پاسخ دهید. بسیار سریع تر ، منظم تر و حرفه ای تر از روش سنتی