سوالات متداول

سوالاتی که بیشتر از ما می پرسند

1
ریپلای به زبان ساده چه کاری انجام می دهد؟

اگر شما یک وب سایت دارید برای چت آنلاین با بازدیدکنندگان سایت می توانید از ریپلای استفاده کنید ، مشتری شما با کلیک بر روی آیکن چت ، با واتس آپ با شما چت می کند و شما پیامهای بازدیدکننده سایت را در پنل ریپلای می بینید و به صورت تیمی به آن پاسخ می دهید!
اگر هم یک پیج اینستاگرامی دارید به جای استفاده از تلگرام یا دایرکت اینستاگرام می توانید شماره واتس اپ را در bio پیج خود بگذارید ، مشتری با واتس اپ به شما پیام می دهد و ادمین های پیج شما به سوالات مشتریان پاسخ می دهند.

2
ریپلای چه مزیتی دارد؟

برای یک وب سایت بزرگترین مزیت ریپلای نسبت به سایر روش های چت آنلاین این است که هر وقت مشتری در سایت شما نبود هم می تواند پاسخ شما به چت را بخواند چون مستقیما آن را در واتس آپ دریافت می کند و به نوعی با خروج مشتری از سایت ارتباط شما با او قطع نمی شود.
برای یک پیج اینستاگرامی هم مهمترین مزایا این است که شما می توانید چت های مشتریان در دسته بندی کنید ، بر عملکرد و نحوه پاسخگویی ادمین های پیج نظارت داشته باشید و نیازی به دادن پسورد پیج به ادمین هم نخواهد بود.

3
منظور از اپراتور چیست؟

اپراتور کسی هست که در پنل ریپلای به پیام های واتس آپ مشتریان پاسخ می دهد ، در پنل عادی شما می توانید 2 اپراتور تعریف کنید به این معنی که دو نفر همزمان می توانند به چت های مشتریان پاسخ دهند.

4
چطور واتس اپم را به ریپلای متصل کنم؟

شما باید یک گوشی موبایل داشته باشید که یک واتس اپ بر روی آن نصب است و آن گوشی همیشه روشن و به اینترنت دسترسی دارد. در این حالت شما می توانید واتس اپ را به ریپلای متصل کنید و در وب سایت یا پیج اینستاگرامتان از آن استفاده کنید.

5
از ریپلای چطور در وب سایتم استفاده کنم؟

بعد از اتصال واتس اپ به ریپلای می توانید یک ویجت چت واتس اپ را در وب سایت خود قرار دهید ، هر وقت مشتری بر روی این ویجت کلیک کند ، واتس اپ گوشیش باز می شود (در صورتی که در دسکتاپ یا لب تاپ اینکار را بکند به واتس اپ وب می رود) و می تواند به شما پیام دهد. پیام مشتری توسط ریپلای دریافت می شود و اپراتور شما می تواند به او پاسخ دهد.

6
از ریپلای چطور در پیج اینستاگرامم استفاده کنم؟

بعد از اتصال واتس اپ به ریپلای می توانید یک در قسمت website پیج خود شماره واتس اپ را با این فرمت http://wa.me/989123456789 قرار دهید ، هر وقت مشتری بر روی این لینک کلیک کند ، واتس اپ گوشی اش باز می شود و می تواند به شما پیام دهد. پیام مشتری توسط ریپلای دریافت می شود و اپراتور شما می تواند به مشتری پاسخ دهد.

به پاسخ مورد نظر نرسیدید؟

تماس بگیرید